YATIRIMLARIMIZ

Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Verusaturk GSYO tarafından yapılan girişim sermayesi yatırımları arasında yer alan Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş., Telekom ve Finans sektörlerinde uzun yıllar görev yapmış üst düzey yöneticiler tarafından 2005 yılında kurulmuştur.

Şirket, Anahtar Teslim Proje Hizmetleri, Proje Destek, Dış Kaynak Hizmetleri, Servis Yönetimi, Operasyon Yönetimi, Operasyon Desteği ve Yazılım Tasarımı ve Geliştirilmesi gibi hizmetler sunmaktadır. Türkiye'nin en büyük Telekom ve Sigorta Şirketlerine, Bankalara, Uluslararası Perakende ve Üretim Firmalarına hizmet vermektedir.

Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş. 16 Mayıs 2018’de halka arz edilmiştir.

http://www.kafein.com.tr/

Kafein

Smartiks Yazılım A.Ş.

Verusaturk GSYO üzerinden dolaylı iştirakimiz Kafein Yazılım’ın %51 oranındaki bağlı ortaklığı Smartiks Yazılım A.Ş. müşterilerine yüksek teknoloji bileşenlerini kullanarak, etkin iş çözümleri üretmek, aynı zamanda konularında uzman kadrosu ile yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile 2006 yılında kurulmuştur.

Smartiks, kurumların kendi özel ihtiyaçlarından doğan yazılım gereksinimlerini karşılamak için kurumsal yazılımlar üretmektedir. Yazılımların içeriği ve kapsamı tamamen kurumun iç süreç ve gereksinimlerine göre hazırlanmaktır. Şirket; Veri Ambarı, Veri Entegrasyonu, Veri Kalitesi ve Konsolidasyon, Dashboardlar, analitik raporlar ve skor kartlarıyla kararlı, modern ve optimize bir veri yönetimi alt yapısı sunmaktadır. 

Smartiks Yazılım A.Ş., 9 Mayıs 2019 tarihinde halka arz edilmiştir.

 

http://www.smartiks.com.tr

 

SMARTİKS

Pamukova Elektrik Üretim A.Ş.

Pamukova Elektrik Üretim A.Ş.; 2015 yılında kurulmuş olup, Enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketin ödenmiş sermayesi 85.000.000 TL olup, %51'i şirketimize %49'u Verusa Holding'e aittir.

Pamukova, Türkiye'nin yenilenebilir enerji üretim alanının önemli oyuncularından olan Enda Enerji Holding A.Ş.'ye %19,50 oranında ortak olmuştur.

Aynı zamanda Pamukova Elektrik Üretim A.Ş., Erzurum ilinde yer alan hidroelektrik santralin sahibi İklimya Elektrik Üretim A.Ş.'ye %94,44 oranında ortaktır.

 

http://www.pamukovaelektrik.com.tr/

 

Pamukova

Enda Enerji Holding A.Ş.

Hakim ortağımız Verusa Holding A.Ş., Türkiye'nin yenilenebilir enerji üretim alanının önemli oyuncularından Enda Enerji Holding A.Ş.’ ye %7,32 oranında ortaktır. Şirketimizin %51, Verusa Holding’in %49 oranında pay sahibi olduğu Pamukova Elektrik Üretim A.Ş.’nin de Enda Enerji Holding A.Ş.’de %19,50 oranında ortaklığı bulunmaktadır.

Ödenmiş sermayesi 300.000.000 TL olan Enda Enerji Holding A.Ş.; 102.5 MW toplam güce sahip 4 Hidroelektrik Santrali (HES), 73 MW toplam güce sahip 5 Rüzgar Enerji Santrali (RES), 7.5 MW toplam güce sahip 1 Jeotermal Enerji Santrali (JES) olmak üzere yenilenebilir enerji kurulu gücü toplam 182,55 MW’e ulaşmıştır.


http://www.endaenerji.com.tr/

Enda2

 

İklimya Elektrik Üretim A.Ş

Şirket’imizin % 51 oranında iştirak ettiği Pamukova Elektrik Üretim A.Ş., İklimya Elektrik Üretim A.Ş.'nin hisselerinin %94,44'üne sahiptir.

İklimya Elektrik Üretim A.Ş., Erzurum ilinde yer alan, 7,49 MW kurulu güce sahip halen üretimdeki hidroelektrik santralin (HES) sahibidir.


Iklimya2